Battaniye, Yorgan vb. Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Yatak ve Koltuk Temizleme

Halı Yıkama

Stor Perde Temizleme

Overlok ve Her Türlü Tamir İşi

gallery/images (9)
gallery/images (12)
gallery/8fda567d-277a-4f05-ac59-1e1e96f632a7
gallery/images (12)
gallery/indir (3)
gallery/indir (5)

  Dünyada genellikle yerinde halı yıkama tekniğinde 40 yılı aşkındır uygulanan ve ülkemize de son yıllarda gelmiş olan püskürtmeli emiş boru sistemi daha çok insan gücüne dayalı yorucu ve sadece iki yönlü ileri ve geri hareketli olmak üzere eski bir yıkama yöntemidir.

  Amerika 'dan ithal ettiğimiz Rotovac Vakumlu Koltuk ve Yatak Yıkama Makineleri ile koltuklarınızı ve yataklarınızı hazırladığımız sıcak solüsyon ile derinlemesine yıkıyoruz.

 

  Yüksek vakum gücü sayesinde kumaşın içinde kalan kir bakteri ve akarları da temizliyoruz.

  Battaniye ve yorganlarınız, özel battaniye ve yorgan yıkama makinelerinde, şampuanla yıkanıp, durulanıp, yumuşatıcı uygulanarak dezenfekte edildikten sonra kapalı kurutma bölgelerimizde kurutulmaktadır. Daha sonra özenle yorganlarınız paketlenip sizlere teslimatı gerçekleştirilmektedir...

  Stor Perde yıkama işlemi son derece dikkat isteyen, özel şampuanlarla yıkanması gereken önemli bir iştir.

  Stor Perde temizliği konusunda çalışmalarına uzun yıllardır devam eden ekibimiz siz değerli müşterilerimize Stor Perde yıkama konusunda hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

  Stor Perde çok değerli bir perdedir, Stor Perde yıkama konusunda eğitim almamış halı yıkama firmalarının Stor Perdenize zarar verebileceğinizi unutmamanızı isteriz.

  Halı kenarı overloğu halılarınızın mevcut renklerine uyum sağlayacak en uygun renk iplerle yapılır. Halılarınızın saçakları yıpranmış durumdaysa, çabuk kirlenmesinden şikâyetçi iseniz veya saçaklardan memnun değilseniz saçakları isteğiniz doğrultusunda kesilip yerine halı kenarı overloğu yapılır.
  Küçültmek istediğiniz duvardan duvara halılarınızı veya halıflekslerinizi istediğiniz ölçülerde kesip overlok işlemi uygulamaktayız. Bu sayede istediğiniz ölçülerde yepyeni halılara sahip olmanızı sağlamaktayız.